Planowana przerwa w dostawie wody w Krzycku Wielkim i Sądzi

AKTUALIZACJA !!!

Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. informuje, iż w związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi polegającymi na wymianie przyłączy wodociągowych oraz przygotowaniach do wyłączenia z eksploatacji azbesto-cementowej sieci wodociągowej w miejscowości Krzycko Wielkie, Spółka zaplanowała przerwę w dostawie wody w dniach 25 lutego 2021 roku w godzinach 10:30 - 14:30 do nieruchomości zlokalizowanych w Krzycku Wielkim na Os. 700-Lecia oraz Sądzi.

Za powyższe utrudnienia przepraszamy.

 

 

AKTUALIZACJA !!!

Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. informuje, iż w związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi polegającymi na wymianie przyłączy wodociągowych oraz przygotowaniach do wyłączenia z eksploatacji azbesto-cementowej sieci wodociągowej w miejscowości Krzycko Wielkie, Spółka zaplanowała przerwę w dostawie wody w dniach 24 lutego 2021 roku w godzinach 10:30 - 14:30 do nieruchomości zlokalizowanych w Krzycku Wielkim na ul. Franciszka Kaczmarka.

Za powyższe utrudnienia przepraszamy.

 

 

Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. informuję, iż w związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi polegającymi na wymianie przyłączy wodociągowych oraz przygotowaniach do wyłączenia z eksploatacji azbesto-cementowej sieci wodociągowej w miejscowości Krzycko Wielkie, Spółka zaplanowała przerwę w dostawie wody w dniach 22 oraz 23 lutego 2021 roku w godzinach 10:00 - 14:30

Komunikat dotyczy wszystkich nieruchomości zlokalizowanych w Krzycku Wielkim na ulicach:

P.A.Krzyckiego (od skrzyżowania z ul. Mórkowską do skrzyżowania z ul. Franciszka Kaczmarka),
Mórkowskiej,
Szkolnej,
Spokojnej,
os. 700-lecia,
Franciszka Kaczmarka,
oraz oraz dodatkowo w dniu 23 lutego całej miejscowości Sądzia.

 

Za powyższe utrudnienia przepraszamy.

Sprawdź najnowsze wiadomości

Więcej aktualności